Pokiaľ si pravidelným návštevníkom našej stránky, nemalo by ti to ujsť: OnTheSnow má pred zimou nový facelift! Zmeny na našej stránke však nie su zďaleka iba estetické. Cieľom tejto aktualizácie bolo tiež zlepšiť výkonnosť webu, ponúknuť lepšiu užívateľskú skúsenosť a pohodlnejšie ovládanie na mobiloch.

 

Väčšia rýchlosť načítania, viac služieb a lepšie mobilné funkcie


Hoci nejde o kompletnú prerábku, je to rozsiahla reštrukturalizácia nášho obsahu, ktorá obnáša aj úpravu farebného dizajnu a spustenie nových služieb, pričom naším hlavným cieľom je lepšia užívateľská skúsenosť a prispôsobenie našich služieb aktuálnym štandardom a postupom. 

Možno se vám zdá, že je to naozaj iba mierny "facelift", táto nová verzia však prináša množstvo nových funkcií a najmä odráža našu snahu čím viac zjednodušiť navigáciu na stránke, umožniť užívateľom ľahko prechádzať medzi jednotlivými strediskami či regiónmi...

Pod kapotou sa ukrýva asi pädesiať zásadných zmien technickej úrovne webu, ktoré zvyšujú jeho stabilitu, zlepšujú rýchlosť načítania stránok a uľahčujú prístup z mobilných zariadení.


Je na vás, aby ste objavili:

- Možnosť definovať svoje obľúbené strediská a získať k nim rýchly prístup pomocou jednoduchého kliknutia (po prihlásení)
- Novú hlavnú navigáciu stránky (ktorá bude v nasledujúcich týždňoch prechádzať ešte ďalšími vylepšeniami)
- Nové záložky s informáciami o strediskách (usporiadané do logických celkov)
- Jednoduchšie usporiadanie (plánujeme postupne prerobiť až 80% stránok nášho webu)
- Porovnávač lyžiarskych stredísk (pre porovnanie až 8 rezortov naraz)
- Lepšiu integráciu reklamných prvkov
- ...

Ďalším veľkým projektom, na ktorom robíme, je mobilná aplikácia "Sneh & Snehové správy OnTheSnow", ktorej nová verzia bude k dispozícii už za pár dní.

Uvedomujeme si, že tak ako akákoľvek dôležitá aktualizácia, aj táto naša má ešte svoje chyby - pokiaľ nejakú objavíte, potešíme sa, keď nám ju nahlásite prostredníctvom kontaktného formulára (nájdete ho v dolnej časti stránky), prípadne na email: redakcia.sk@mountainnews.com.