Na Schnastalskom ľadovci v Južnom Tirolsku začala 6. októbra zimná sezóna. A k zime vo Val Senales neodmysliteľne patrí aj karta SunnyCard. Všetci majitelia tejto karty môžu zlyžovať nielen zasnežené svahy ľadovca, ale ešte aj ďalších 8 stredísk – a navyše ušetriť veľa peňazí.

 

Neuveriteľné: So Sunny card lyžuješ za 10 eur na deň


Ten, kto si kúpi SunnyCard v predpredaji do 31.októbra 2018 ušetrí až 20 % z cenníkovej ceny karty. Pri strednom využití karty, teda napríklad keď na lyžiach strávite 20 dní z celej sezóny, vás deň lyžovania príde na 10 eur na osobu.

Čo znie neuveriteľne, sa dá ľahko spočítať. Kto si v predpredaji (do 31. októbra 2018) kúpi kartu SunnyCard, zaplatí za neobmedzený pôžitok z lyžovania v ôsmych najkrajších lyžiarskych strediskách v Rakúsku a na Schnalstalskom ľadovci v Južnom Tirolsku počas celej sezóny 415 eur (bežná cena 519 eur).

 

Ako sme sa dopočítali 10 eur na deň? Jednoducho!


Rodina s dvoma deťmi pod 15 rokov takto zaplatí za celú sezónu 830 eur, lebo deti do 15 rokov lyžujú zdarma, ak majú obaja rodičia zakúpenú kartu SunnyCard.

Za 20 dní lyžovania (1 týždeň vianočné prázdniny, 1 týždeň jarné prázdniny a 6 jednotlivých dní alebo 3 víkendy) zaplatí štvorčlenná rodina nasledujúcu dennú sumu » 830 : 20 = 41,50.

A keď to rozpočítame na osoby, teda 41,50€ : 4 = 10,375 € za osobu. S približne 10 eurami na deň bude lyžovačka v lyžiarskych strediskách, ktoré akceptujú kartu SunnyCard, skutočne výhodná.

 

Jednoducho zdarma: Detský lístok pre rodiča bez partnera zadarmo


Aj pre rodiča vychovávajúceho dieťa bez partnera predstavuje karta SunnyCard jedinečnú príležitosť na výhodnú lyžovačku. Takto získajú všetky deti do 10 rokov (ročník 2009 a mladšie) žijúce v domácnosti pri kúpe SunnyCard pre dospelého kartu SunnyCard pre dieťa zdarma.

 

Jednoducho pre mladých: špeciálne tarify pre hostí do 25 rokov veku


Pre športovcov pod 25 rokov veku je nová karta SunnyCard U 25 v predpredaji iba za 353 eur (cenníková cena je 441 eur). Cena mládežníckej sezónnej karty (ročník 2000-2003) je 311 eur v predpredaji (389 eur od 1.novembra 2018).

Chceme ponúknuť rodinám, ktorých deti už prerástli vekovú hranicu pre kartu zdarma, atraktívnu ponuku sezónnych kariet,“ hovorí Helmut Holzinger, predseda horských dráh Hinterstoder Wurzeralm Bergbahnen AG.

 

Jednoducho relax: Karta SunnyCard PO-PIA – pôžitok z lyžovačky cez týždeň


Veľa miesta na zjazdovkách, žiadne čakanie na vlek, pokojné lyžovanie – predovšetkým starší ľudia alebo mnohí ďalší s voľným časom cez týždeň ocenia túto našu ponuku. Karta SunnyCard je v ponuke vo verzii na pracovné dni (platná od pondelka do piatka počas celej sezóny vo všetkých 8 lyžiarskych strediskách) za 303 eur (od 1. 11.2018 za 379 eur).

 

Jednoducho rozmanité: Lyžiarske strediská SunnyCard v Rakúsku a Taliansku


Lyžiarska karta SunnyCard platí vo všetkých strediskách skupiny skisport.com pána Schröcknadela: Hochkar, Lackenhof am Ötscher, Hinterstoder, Wurzeralm, Almtal - Bergbahnen/Kasberg, Hochficht, Hochkössen a Großglockner/Heiligenblut a na ľadovci Schnalstal (Val Senales) v Taliansku.

Iba 240 km od Bratislavy nájdete oba lyžiarske regióny Hochkar a Lackenhof am Ötscher v Dolnom Rakúsku. Lackenhof je vhodný zvlášť pre rodiny s deťmi a Hochkar je obľúbený pre svoju extrémnu istotu snehovej nádielky a je obľúbený freeridermi.

V Hornom Rakúsku sa nachádzajú strediská Hinterstoder a Wurzeralm. Obe sú ľahko dosiahnuteľné po diaľnici Pyhrn. Wurzeralm je tiež priateľský k rodinám s deťmi a nájdete tu veľa pôvodných chát. Hinterstoder je to pravé lyžiarske eldorádo – počnúc traťou Svetového pohára Hannesa Trinkla až po mnohé modré zjazdovky vhodné pre celú rodinu.

V rozprávkovej krajine na trojmedzí Rakúska, Nemecka a Česka leží stredisko Hochficht, vyznačujúce sa istotou snehu a priateľskosťou k rodinám s deťmi. Svojou perfektnou infraštruktúrou – v minulej sezóne začala prevádzku nová 10-miestna kabínková lanovka - uľahčuje lyžovanie všetkým hosťom. Svojimi rozmanitými svahmi a pohostinnosťou stredisko boduje u dospelých i malých hostí.

Stredisko Almtal - Bergbahnen/Kasberg, vhodné taktiež pre rodiny s deťmi, pre začiatočníkov i pokročilých leží tak isto v Hornom Rakúsku a boduje rozsiahlym freestyle parkom. 

Pôsobivú kulisu ponúka návštevníkom vysokohorské lyžiarske stredisko Grossglockner/Heiligenblut. Užiť si tu môžete jedinečný výhľad na najvyšší vrch Rakúska, Grossglocker, až do jari. Značené lyžiarske trate a rozsiahla freeride aréna rozbúchajú srdcia fanúšikov hlbokého snehu.

V Tirolsku leží lyžiarske stredisko Hochkössen. Tu na „Action Hill“ v oblasti s najväčšou istotou snehu v Rakúsku je neza budnuteľná panoráma pohoria Kaisergebirge, rozmanité zjazdovky pre každého a prapôvodné chaty. V profesionálne vedenom závodnom a tréningovom centre Hochkössen na vás čaká profesionálna starostlivosť.

Ľadovcová oblasť Schnalstal v Južnom Tirolsku sa nachádza vo výške 3.212 m n.m. a ponúka aktívnym dovolenkárom všetko, čo patrí k zimnej dovolenke v Južnom Tirolsku–so zárukou snehu od októbra do mája.

 

Jednoducho objednajte. Ako na to?


Kartu SunnyCard môžete získať prostredníctvom objednávkového formulára, mailom na info@hiwu.at, faxom (++43 7564/5275-130) alebo listom.

Objednávkový formulár nájdete na stránkewww.skisport.com v sekcii Download.

Sezónne karty si môžete kúpiť aj online na http://hiwu.skiticketshop.com/hinterstoder/calculator/

Sezónne karty sú platné počas všetkých prevádzkových dní v zimnej sezóne 2018/2019 (max. od 26.10.2018 do 6.5.2019).

Na vystavenie karty SunnyCard sú potrebné nasledujúce dokumenty: vyplnený a podpísaný objednávkový formulár + fotografie

Na vystavenie karty SunnyCard pre deti zdarma: potvrdenie o rodinnej príslušnosti alebo kópia rodného listu

Bližšie informácie o karte SunnyCard nájdete na stránke www.skisport.com.