Obľúbené lyžiarske stredisko bratislavských lyžiarov ponúkne od zimy 2018/19 nové zázemie s kompletnými službami pre ešte väčší komfort svojich návštevníkov.

Salamandra Resort v srdci Štiavnických vrchov je celoročne otvorené centrum, v lete hojne navštevované vďaka dobrému prístupu na turistické potulky po okolitých vrchoch, v zime zas ako najbližšie lyžiarske stredisko so sedačkovou lanovkou pre obyvateľov západného a južného Slovenska.

V týchto mesiacoch začali v Salamandra Resorte s výstavbou multifunkčnej budovy, ktorá bude po dokončení tvoriť jeden harmonický celok s hotelom Salamandra, doteraz najvýraznejšou stavbou strediska. Nová budova návštevníkom ponúkne viacero služieb pod jednou strechou. Svoje miesto tu budú mať pokladne, kde bude možné kúpiť skipasy či lístky na lanovku, bufet, servis lyží a športového výstroja aj požičovňa a lyžiarska škola. Súčasťou budovy bude aj ošetrovňa, kde môže byť poskytnuté základné ošetrenie v prípade úrazu.

Salamandra Resort zverejnil na svojich facebookových stránkach vizualizácie novo stavanej budovy, a treba povedať, že stavba pôsobí veľmi moderne a štýlovo a mala by perfektne zapadnúť do celkovej kompozície tohto strediska.

Nová budova by mala byť návštevníkom k dispozícii od začiatku zimnej sezóny 2018/2019.

Pozrite si, ako by mala nová budova vyzerať. Kliknutím na obrázok sa fotka zväčší.