Na OnTheSnow máte teraz možnosť vybrať si lyžiarske strediská, ktoré môžete navzájom porovnávať. Vďaka nášmu novému nástroju môžete porovnávať trebárs ceny skipasov vo vami zvolených rezortoch, výšky snehu aj aktuálne údaje o poslednom snežení či počet a rozloženie zjazdoviek v jednotlivých strediskách. Štatistiky sneženia a celkovej vrstvy snehu (alebo za posledných 30 dní, alebo za celú aktuálnu sezónu) sú zobrazené v prehľadnom grafe. 

 

Ako Porovnávač stredísk funguje:


Lyžiarske stredisko, ktoré chcete pridať na porovnanie, môžete vybrať zo zoznamu stredísk daného regióna, alebo priamo v profile lyžiarskeho strediska (viď dva obrázky nižšie). Porovnávať môžete rezorty z rôznych krajín, porovnávač nie je obmedzený iba na jeden región. 

 

 

 

Do porovnávača môžete pridať dovedna až desať rôznych lyžiarskych stredísk. Všetky vami vybrané rezorty sa vám zobrazia v spodnej časti stránky pod textom "Moje vybrané strediská". Kliknutím na tento text sa "vyrolujú" do zoznamu s obrázkami.

 

 

Po kliknutí na tlačidlo "Porovnať" sa vám zobrazí nová stránka, na ktorej uvidíte všetky vami vybrané strediská aj so všetkými relevantnými údajmi, ktoré môžete ľahko porovnať. Ako už bolo povedané, porovnávať môžete ceny skipasov, ako aj posledné snehové prírastky, dátum poslednej aktualizácie snehových podmienok, výšku snehu za posledných 30 dní či za celú sezónu, alebo základné údaje ako je nadmorská výška či prevýšenie strediska, alebo rozdelenie zjazdoviek podľa náročnosti.

 

 

Výška snehu vo všetkých porovnávaných strediskách sa zobrazuje v praktickom a prehľadnom grafe:

 

Chcete si náš nový nástroj vyskúšať?


Kliknite jednoducho na niektorý z regiónov, ktorého skiareály vás zaujímajú, vyberte si zopár stredísk a porovnávanie môžete hneď otestovať! 

 

Redakcia OnTheSnow vám želá veľa zábavy pri porovnávaní!

 

P.S.: Náš nový porovnávací nástroj beží v beta verzii. Priebežne pracujeme na jeho vylepšovaní, nateraz môžno postrehnete zopár drobných nedostatkov v grafike, nie celkom optimálne zobrazenie počtu vlekov či niektoré chýbajúce údaje. Na odstránení týchto nedostatkov budeme naďalej usilovne pracovať a veríme, že čoskoro dotiahneme všetky nezrovnalosti. Ak objavíte chyby či máte nápady na vylepšenie nášho nástroja, napíšte prosím krátky e-mail našej redaktorke Kamile Roobovej (KRoobova@mountainnews.com) alebo pridajte komentár pod týmto článkom. Ďakujeme :)