Slovak

Born on Board: Okuliare s kompletnou zárukou

5. december 2017 | Skiinfo/OnTheSnow

Lyžiarske okuliare Born on Board

Lyžiarske okuliare Born on Board

Copyright: Born on Board

Do BoB sme sa zamilovali na prvý pohľad. Avšak moderný vzhľad nie je jediná prednosť okuliarov poľskej značky Born on Board. To, čím sa odlišujú, je jedinečná záruka One Family, vďaka ktorej sa netreba obávať, že okuliare poškrabete, zničíte alebo stratíte.

Ako funguje záruka One Family?


Značka Born on Board nepovažuje kupcov za zákazníkov, skôr za partnerov. Partneri si vzájomne dôverujú, a tak aj BoB dôveruje svojim klientom a ponúka im balíček bezplatnej kompletnej záruky One Family. Jediné, čo treba urobiť, je zaregistrovať svoj zakúpený produkt BOB do jedného mesiiaca od nákupu. A keď sa s ním náhodou niečo stane, dostanete zadarmo nový (rovnaký model). Jediné náklady sú tie poštové.

Uznajte, že na poľský trh je tento prístup dosť odvážny a inovatívny. "Naše motto je viera v ľudí. Chceme ukázať celému svetu, že ľudia sú pripravení byť úprimní," píše spoločnosť na svojej webovej stránke https://www.bornonboard.com/

Existuje vlastne ešte jedna výhoda, ktorú táto značka svojim klientom ponúka: Všetci zákazníci, ktorí poskytnutú záruku nevyužijú, "budú štedro odmenení pri uvádzaní ďalších produktov!"

A abysme aj my boli celkom úprimní, táto značka má pre nás, Slovákov, jedinú drobnú nevýhodu: Pri nákupe z poľského e-shopu treba rátať s vyššou sadzbou za cezhraničnú dopravu.

Galéria

Lyžiarske okuliare Born on Board - © Born on Board
Lyžiarske okuliare Born on Board, model Black Star transparentné - © Born on Board
Okuliare Born on Board, model Bubble Mint - © Born on Board
Okuliare Born on Board, model Hot Planet - © Born on Board

Zobraziť všetko

Vysoká kvalita spracovania a skvelý dizajn


Doposiaľ sme nemali možnosť otestovať tiet okuliare na zjazdovke, no akonáhle sa naskytne príležitosť, vyskúšami ich a pripravíme pre vás testovaciu správu. Na prvý pohľad však možno vidieť, že produkty tejto značky majú dokonalý dizajn a sú vyrobené z kvalitných materiálov. Výrobca zaručuje, že každý jeden kus je ručne kontrolovaný a každý jeden zorník testovaný.

Všetky okuliare Born on Board majú:

  • dvojitý zorník REVO (alebo iný výmenný) s optickou triedou 1
  • stopercentnú ochranu proti žiareniu UVA, UVB i UVC
  • nastaviteľný popruh
  • ochrannú vrstvu proti zahmlievaniu zorníka
  • systém pre rýchle odparovanie vnútornej vlhkosti
  • trojvrstvovú penu, ktorá umožňuje prirodzenú cirkuláciu vzduchu a ideálne prilne ku každej tvári
  • púzdro a handričku na čistenie zorníka

Reklama

Výstroj

Reklama

Reklama