Celosezónny skipas Šikovná sezónka na zimnú sezónu 2019/20 prichádza na trh skôr ako po minulé roky a prináša kopec noviniek. S novou Šikovnou sezónkou budú mocť lyžiari lyžovať po celú zimu v troch krajinách na jeden skipas, za mierny doplatok bude možné dokúpiť si skipas na najexponovanejšie sviatočné dni a v neposlednom rade je tu aj novinka v podobe dvoch variant, ako si Šikovnú sezónku zadovážit.

Nová Šikovná sezónka bude v predpredaji od 19. marca 2019 do konca apríla. 


Kúpiť si Šikovnú sezónku už teraz na jar sa naozaj oplatí. Vybrať si môžeš z dvoch možností. Ak si zvolíš celú platbu naraz, ušetríš ďalších 30 EUR!

 

NAJŠIKOVNEJŠIA CENA

Zaplať celú sumu 229€ naraz do konca apríla a máš tak garantovanú lyžovačku za najnižšiu možnú cenu do konca tejto sezóny a ešte aj celú budúcu zimu. Nemusíš tak myslieť na doplatok počas jesene a zároveň môžeš využívať všetky benefity Clubu Šikovná sezónka hneď.  Kupuj cez www.gopass.sk

 

 

ŠIKOVNÉ PREDPLATNÉ

Do konca apríla zaplať šikovné predplatné 69€ a môžeš lyžovať ešte túto zimu. V septembri doplatíš 190€ a môžeš následne lyžovať celú budúcu zimnú sezónu aj začať využívať ostatné benefity Clubu Šikovná sezónka. 
Kupuj cez www.gopass.sk

 

Nové výhody Šikovnej sezónky


Lyžiari, ktorí si zakúpia Šikovnú sezónku, sa automaticky stávajú členmi CLUBU ŠIKOVNÁ SEZÓNKA, ktorý prináša NOVINKY a VÝHODY:
 

► Sezónny skipas* za garantované najvýhodnejšie ceny v strediskách JASNÁ, TATRANSKÁ LOMNICA a ŠTRBSKÉ PLESO

► Žiadne čakanie pri pokladniach

► 15% zľavu v reštauráciách a baroch na svahoch v slovenských strediskách od zakúpenia až do konca zimnej sezóny 2019/20

► 15% zľavu v športových obchodoch Tatry Motion na svahoch v slovenských strediskách od zakúpenia až do konca zimnej sezóny 2019/20

► Malý servis lyží/snowboardov grátis v zimnej sezóne 2019/20 (na základe objednávky a kapacitných možností)

► Lyžovačka v poľskom stredisku SZCZYRK – bez doplatku

► Lyžovačka v českom stredisku ŠPINDLERŮV MLÝN – bez doplatku

► Zbieranie bodov

* okrem výlukových dní (27.-31.12.2019, 4.-5.1.2020). Na tieto dni majú Šikovní sezónkári jedinečnú možnosť dokúpiť si lyžovačku za bezkonkurenčnú cenu 19€ na ktorýkoľvek z uvedených dátumov výlukových dní.