Po prvej, najvýhodnejšej šanci na kúpu Šikovnej sezóny, ktorá bola v predpredaji od 19. marca do konca apríla 2019, bola už spustená aj druhá šanca na výhodnú Šikovnú sezónku. Výhodná cena je platná pri kúpe do 30. 9. 2019!

Celosezónny skipas Šikovná sezónka na zimnú sezónu 2019/20 prišiel na trh skôr ako po minulé roky a priniesol kopec noviniek. S novou Šikovnou sezónkou budú mocť lyžiari lyžovať po celú zimu v troch krajinách na jeden skipas, za mierny doplatok bude možné dokúpiť si skipas na najexponovanejšie sviatočné dni a v neposlednom rade je tu aj novinka v podobe dvoch variant, ako si Šikovnú sezónku zadovážit.

 

Za koľko teraz kúpiš Šikovnú sezónku 

Kúpiť Šikovnú sezónku v septembri sa ešte stále oplatí. Možnosť lyžovať po celú zimu v týchto strediskách TMR: Jasná, Štrbské Pleso, Tatranská Lomnica, Starý Smokovec, Szczyrk (Poľsko) a Špindlerov Mlýn (Česká republika) získaš za cenu 299 EUR/dospelý, 239 EUR/junior, senior, študent a 209 EUR/dieťa. Tieto ceny sú však platné iba do 30. septembra! V sezóne bude platiť cena až 800 EUR, a tak pri kúpe Šikovnej sezónky v septembri ušetríte až 500 EUR!

 

Kupuj na GOPASS.sk

 

 

Nové výhody Šikovnej sezónky


Lyžiari, ktorí si zakúpia Šikovnú sezónku, sa automaticky stávajú členmi CLUBU ŠIKOVNÁ SEZÓNKA, ktorý prináša NOVINKY a VÝHODY:
 

► Sezónny skipas* za garantované najvýhodnejšie ceny v strediskách JASNÁ, TATRANSKÁ LOMNICA a ŠTRBSKÉ PLESO

► Žiadne čakanie pri pokladniach

► 15% zľavu v reštauráciách a baroch na svahoch v slovenských strediskách od zakúpenia až do konca zimnej sezóny 2019/20

► 15% zľavu v športových obchodoch Tatry Motion na svahoch v slovenských strediskách od zakúpenia až do konca zimnej sezóny 2019/20

► Malý servis lyží/snowboardov grátis v zimnej sezóne 2019/20 (na základe objednávky a kapacitných možností)

► Lyžovačka v poľskom stredisku SZCZYRK – bez doplatku

► Lyžovačka v českom stredisku ŠPINDLERŮV MLÝN – bez doplatku

► Zbieranie bodov

* okrem výlukových dní (27.-31.12.2019, 4.-5.1.2020). Na tieto dni majú Šikovní sezónkári jedinečnú možnosť dokúpiť si lyžovačku za bezkonkurenčnú cenu 19€ na ktorýkoľvek z uvedených dátumov výlukových dní.