Celosezónny skipas Šikovná sezónka na zimnú sezónu 2018/19 prišiel na jar do lyžiarskych stredísk skôr ako po minulé roky. S predplatným vo forme zálohy si lyžiari mohli užívať lyžovačku od 19. marca do konca apríla len za 69 eur.

Lyžiari, ktorí si Šikovnú sezónku na jar kúpili, môžu zvyšný doplatok celosezónneho skipasu zaplatiť online na jeseň cez www.gopass.sk. K úhrade doplatku 150 € budú vyzvaní e-mailom. Sezónny skipas na celú zimnú sezónu 2018/19 tak budú mať len za 219 €. 

Smútiť však nemusia ani lyžiari, ktorí si Šikovnú sezónku nestihli kúpiť na jar. Ešte aj v septembri sa predáva za zvýhodnenú cenu 269 €. Ak by ste s kúpou čakali až do októbra, sezónny skipas by sa vám predražil o ďalších 50 € - na 319 €.

  

➽ Čo musíte urobiť?

✔ Pokiaľ ešte nie ste členom vernostného programu GOPASS, zaregistrujte sa zadarmo
✔ Ak ste si Šikovnú sezónku kúpili už na jar, v priebehu septembra a októbra 2018 budete emailom vyzvaní na doplatenie čiastky 150€, čím si zadovážite celosezónny skipas na zimnú sezónu 2018/19, dovedna len za 219€
✔ Ak Šikovnú sezónku ešte nemáte, zakúpte ju cez GOPASS - a čím skôr, tým lepšie

 

 

Obmedzenia pre «Sezónkárov»


Držitelia Šikovnej sezónky po novom musia rátať s určitými obmedzeniami. Vzhľadom na veľmi vysokú návštevnosť v strediskách Jasná Nízke Tatry, Tatranská Lomnica a Štrbské Pleso počas hlavnej zimnej sezóny sa prevádzkovatelia rozhodli stanoviť najviac vyťažené dni hlavnej sezóny, v ktorých Šikovná sezónka nebude platiť v žiadnom z lyžiarskych stredísk. Je to napríklad obdobie 27.-31.12.2018 a zopár dní v januári aj vo februári. Prehľad obmedzení si pozrite tu. 


«No limit» za príplatok


Pre tých, ktorí sa nechcú nechať obmedzovať, je pripravené rozšírenie s názvom NO LIMIT, ktoré je možné dokúpiť takisto cez GOPASS, a to spolu so septembrovým doplatkom Šikovnej sezónky. Cena rozšírenia NO LIMIT je 80 EUR. Po zakúpení tohto balíčku majú držitelia Šikovnej sezónky naozaj ničím nelimitovaný prístup na zjazdovky v Jasnej, v Tatranskej Lomnici, na Štrbskom Plese aj v Starom Smokovci.

 

 

 


Pozrite si, za koľko budú skipasy v hlavnej sezóne