San Simone - Brembo Ski Ceny skipasov 2022/23

San Simone - Brembo Ski Ceny skipasov

Koľko stojí skipas v stredisku San Simone - Brembo Ski? Prinášame ceny skipasov platné v hlavnej sezóne. Pre váš rýchly prehľad vyberáme najbežnejšie a najžiadanejšie skipasy, úplnú ponuku nájdete na webových stránkach strediska.

San Simone - Brembo Ski Sezónne skipasy

*Ceny v
Platné pre:JuniorDospelýSenior
Platné pre: 2016-2017Ceny platné do: 2. 4. 2017480.00650.00600.00
Poznámka:

Dôležité! Posledná aktualizácia cien 05. nov 2016. Upozornenie: Ceny sezónnych skipasov sú prevzaté od lyžiarskych stredísk a tieto strediská sú zodpovedné za ich presnosť. Ceny sezónnych skipasov sa môžu zmeniť. Pre aktuálne informácie kontaktujte stredisko.

San Simone - Brembo Ski Jednodňové a viacdňové skipasy

*Ceny v
NázvuAktualizované: 5. 11. 2016JuniorDospelý
1-dňový - víkend26.0030.00
2-denný skipas-56.00
6-denný skipas-153.00
Poznámka:

Dôležité! Posledná aktualizácia cien 05. nov 2016. Upozornenie: Ceny sezónnych skipasov sú prevzaté od lyžiarskych stredísk a tieto strediská sú zodpovedné za ich presnosť. Ceny sezónnych skipasov sa môžu zmeniť. Pre aktuálne informácie kontaktujte stredisko.

Naplánuj si lyžovačku

San Simone Ubytovanie

San Simone - Brembo Ski Informácie o sezónnych a denných skipasoch

Sezónny skipas v rezorte San Simone - Brembo Ski je najlepšou voľbou pre vášnivých lyžiarov a pre všetkých, ktorí sa chcú do lyžiarskeho strediska San Simone - Brembo Ski vracať počas celej zimnej sezóny. Lyžiari si môžu vybrať z viacerých typov skipasov pre rôzne vekové skupiny a preferencie.

Držitelia sezónneho skipasu získajú nielen najlepšiu cenu, ale často aj rôzne ďalšie výhody.

San Simone - Brembo Ski Informácie o denných skipasoch

Pozrite si, aké ceny skipasov pripravilo lyžiarske stredisko San Simone - Brembo Ski na lyžiarsku sezónu 2022-2023 s predpokladaným dátumom začiatku 10. dec 2022 a predbežným dátumom konca 16. apr 2023. Vďaka zjazdovkám 13 a vlekom 7 majú držitelia skipasov skvelú príležitosť užiť si tohtoročnú lyžiarsku sezónu naplno.

Denné skipasy na lyžiarsku sezónu 2022-2023 sa môžu líšiť v závislosti od toho, či si skipas kúpite v predsezóne, v hlavnej sezóne, v top sezóne alebo pred koncom sezóny. Cena skipasu závisí aj od počtu dní a veku lyžiara. Niektoré lyžiarske strediská ponúkajú dynamické ceny skipasov - cena sa mení v závislosti od toho, v akom predstihu a v akom období si skipas kúpite.

Naše tipy: Ak stredisko ponúka dynamické ceny skipasov, oplatí sa kúpiť si skipas vopred. Ušetriť môžete aj pri kúpe skipasov online - online ceny sú často výhodnejšie ako ceny v pokladni.

Kde si môžem kúpiť skipas?

Skipasy je možné zakúpiť online na webových stránkach strediska alebo osobne v pokladni rezortu. Podrobné informácie získate na telefónnom čísle +39 0345 74006.

Výhodné ponuky

Najlepším spôsobom, ako ušetriť peniaze, je kúpiť si skipasy vopred. Odporúčame pozrieť si stránku so špeciálnymi ponukami rezortu, kde nájdete najrôznejšie výhodné či limitované ponuky vrátane špeciálnych, ubytovacích a kombinovaných balíčkov.

Copyright © 1995-2022 Mountain News Corporation. Všetky práva vyhradené.
Zdieľaj: