Tieto webové stránky používajú cookies. Kliknutím na tlačidlo OK povoľujete ich použitie. Viac informácií tu: Ochrana osobných údajov
Ok

Súvisiace regióny: Washington, Snoqualmie Pass, Seattle, Severná Amerika, USA

Alpental Sezónne permanentky

Ceny sezónnych skipasov Alpental

Kto žije nedaleko lyžiarskeho strediska Alpental, rozhoduje sa, či si bude kupovať denné skipasy, alebo využije sezónny skipas. S ním môže celú zimu lyžovať, kedy sa mu len zachce. Vždy je to otázka ceny.... Nech už ti sezónny skipas za to stojí, alebo je pre teba príliš drahý, prinášame aktuálne údaje pre Alpental a želáme ti - bez ohľadu na to, ktorý skipas si vyberieš - veľa zábavy na snehu.

Alpental Sezónne skipasy

Dieťa
(7-12)
Junior
(13-18)
Dospelý
(19-61)
Senior
(62-69)
US$409 US$499 US$589 US$409
The Summit Gold Pass gives you all-access to The Summit and Alpental PLUS 50% off daily tickets at Crystal Mountain and all Western Boyne Sister Resorts*, a sweet retail discount, and more! Plus, Summit Gold Passes can be ordered with our Snow Guarantee option, or without. Read Snow Guarantee details.

Alpental: Ceny skipasov na OnTheSnow sa môžu meniť. Pre podrobnejšie informácie o kompletnej ponuke skipasov klikni na Kompletný cenník, alebo kontaktuj priamo stredisko.

Zastupujete lyžiarske stredisko? Chcete upravovať údaje o stredisku na OnTheSnow? Kontaktujte nás!
Kontaktuj nás
Snehové správy a upozornenie na prašan zo strediska Alpental priamo do tvojho mailu!

Snehové správy a upozornenie na prašan!

Prihlásením súhlasíš s našimi pravidlami a podmienkami

Reklama

Newsletter

Reklama

Reklama