Tieto webové stránky používajú cookies. Kliknutím na tlačidlo OK povoľujete ich použitie. Viac informácií tu: Ochrana osobných údajov
Ok
Via Lattea hostila v roku 2006 Olympijské hry v Turíne a ponúka zjazdovky šampiónov: perfektné vleky, jedinečné zjazdovky a moderný zasnežovací systém.
Via Lattea má čo ponúknuť. Je najväčším medzinárodným lyžiarskym strediskom v Európe, spájajúce Sestrieres, Sauze d'Oulx, San Sicario, Cesana, Oulx, Claviere a Pragelato v Taliansku s Montgenèvre vo Francúzsku. Cez 400 km prepojených zjazdoviek spája vrchy Cesana (1350 m) a Motta (2800 m).
Via Lattea je synonymom širokých, otvorených zjazdoviek, slnečných a panoramatických výhľadov. Spája tradičné dedinky s modernými mestami, ktoré ponúkajú návštevníkom komfort a zábavu. Rozmanitosť a rozličnosť tejto lyžiarskej oblasti uspokojí profesionálnych lyžiarov, tak ako aj začiatočníkov. Špeciálne vybavené parky sú pripravené pre snowboardistov a freestyle lyžiarov. Pokročilí lyžiari sa môžu vybrať aj mimo zjazdoviek, do freeride zón. Veľa pozornosti sa dostáva aj najmenším lyžiarom, pre ktorých sú pripravené detské parky, ktoré umožňujú bezpečnú lyžovačku. Pre milovníkov jedla je k dispozícií viac ako 30 tradičných vysokohorských reštaurácií.
Lyžiarska oblasť Via Lattea je ľahko dostupná. Nachádza sa iba hodinu cesty od letiska "S.Pertini" v Torino-Caselle, dve hodiny od Milána, Ženevy a letisko v Nice. Najbližšia železničná stanica sa nachádza v Oulx, kde majú zastávku mnohé vlaky z Ríma, Turína, Lyonu a Paríža. Nájdete tu aj frekventovanú autobusovú dopravu, ktorá spája celú oblasť do jedného celku. Ak pôjdete do tejto oblasti autom, tak sa nachádza iba tri kilometre od odbočky "Sauze d'Oulx – Cesana – Claviere – Sestriere" na diaľnici A32.
V lete si môžete Via Latteu užiť v inom duchu. Ponúka príležitosti na mnohé športy ako napríklad turistika, jazda na koňoch, bicyklovanie, horolezectvo alebo golf. Je to naozajstná horská dovolenka.
Porovnaj podľa:
Názov strediska Recenzie Úplný začiatočník Mierne pokročilý Stredne pokročilý Expert Zjazdovky
Otvorené/Spolu
Posledná aktualizácia: 11/4
0 89 112 39 0/240
Posledná aktualizácia: 25/4
9 13 16 10 0/48
Posledná aktualizácia: 6/4
2 0 0 0 /2
Posledná aktualizácia: 11/4
89 112 39 /240
Posledná aktualizácia: 20/4
89 112 39 0/240
Posledná aktualizácia: 20/4
89 112 39 0/240

Upozornenie na prašan

Zobraz všetky upozornenia na prašan

0
Strediská s viac ako 20cm nového snehu za 24 hodín Pozri si, kde snežilo!
Nezmeškaj už žiadne upozornenie na prašan! Prihlás sa teraz!

Reklama

Reklama

Reklama