Tieto webové stránky používajú cookies. Kliknutím na tlačidlo OK povoľujete ich použitie. Viac informácií tu: Ochrana osobných údajov
Ok
Údolie Fiemme je jedným z hlavných údolí v Dolomitoch, tiahnuce sa popri rieke Avisio, stiesnené medzi horami Lagorai a Latema.
Je domovom mnohých medzinárodných súťaží v bežeckých lyžovaní a jedným z najuznávanejších v oblasti Trentino. Od ostatných stredísk sa odlišuje vysokou technickou úrovňou zjazdoviek a bežeckých tratí. Konajú sa tu mnohé medzinárodné podujatia ako napríklad Marcialonga a Nordic World Skiing šampionát.
Skipass Fiemme Valley-Obereggen Vám umožní prístup na zjazdovky Latemar ski center, Alpe Cermis, Bellamonte-Alpe Lusia, Lavazè Pass a Oclini, spolu viac ako sto kilometrov zjazdoviek.
Bežecké trate nájdete na Lavazè Pass a jazere Tesero (domov svetového šampionátu), ktoré spolu s traťou Marcialonga a Bellamonte poskytujú 150 km bežeckých stôp aj pre tých najnáročnejších návštevníkov. Cavalese, s 3600 obyvateľmi v nadmorskej výške 1000 m je hlavným centrom údolia Fiemme.

Upozornenie na prašan

Zobraz všetky upozornenia na prašan

0
Strediská s viac ako 20cm nového snehu za 24 hodín Pozri si, kde snežilo!
Nezmeškaj už žiadne upozornenie na prašan! Prihlás sa teraz!

Reklama

Reklama

Najobľúbenejšie články

Zobraziť všetko

Novinky a investície v lyžiarskych strediskách: Nové vleky, nové lanovky, nové partnerstvá 2016/2017 - ©Ski Arlberg

Novinky a investície v lyžiarskych strediskách: Nové vleky, nové lanovky, nové partnerstvá 2016/2017

Alpské lyžiarske strediská pred zimnou sezónou 2016/17 investovali do množstva noviniek, ktoré potešia lyžiarov a všetkých milovníkov ... Čítaj viac...

Reklama

OnTheSnow redakčný výber

Zobraziť všetko