Tieto webové stránky používajú cookies. Kliknutím na tlačidlo OK povoľujete ich použitie. Viac informácií tu: Ochrana osobných údajov
Ok
Údolie Fiemme je jedným z hlavných údolí v Dolomitoch, tiahnuce sa popri rieke Avisio, stiesnené medzi horami Lagorai a Latema.
Je domovom mnohých medzinárodných súťaží v bežeckých lyžovaní a jedným z najuznávanejších v oblasti Trentino. Od ostatných stredísk sa odlišuje vysokou technickou úrovňou zjazdoviek a bežeckých tratí. Konajú sa tu mnohé medzinárodné podujatia ako napríklad Marcialonga a Nordic World Skiing šampionát.
Skipass Fiemme Valley-Obereggen Vám umožní prístup na zjazdovky Latemar ski center, Alpe Cermis, Bellamonte-Alpe Lusia, Lavazè Pass a Oclini, spolu viac ako sto kilometrov zjazdoviek.
Bežecké trate nájdete na Lavazè Pass a jazere Tesero (domov svetového šampionátu), ktoré spolu s traťou Marcialonga a Bellamonte poskytujú 150 km bežeckých stôp aj pre tých najnáročnejších návštevníkov. Cavalese, s 3600 obyvateľmi v nadmorskej výške 1000 m je hlavným centrom údolia Fiemme.
Porovnaj podľa:
Názov strediska Recenzie Úplný začiatočník Mierne pokročilý Stredne pokročilý Expert Zjazdovky
Otvorené/Spolu
Posledná aktualizácia: 18/7
0 7 6 2 0/15
Posledná aktualizácia: 11/4
0 11 7 4 0/22
Posledná aktualizácia: 17/7
0 8 22 10 0/40
Posledná aktualizácia: 19/7
0 3 2 0 0/5
Posledná aktualizácia: 11/4
0 7 5 3 /15
Posledná aktualizácia: 11/4
0 0 0 0  

Upozornenie na prašan

Zobraz všetky upozornenia na prašan

0
Strediská s viac ako 20cm nového snehu za 24 hodín Pozri si, kde snežilo!
Nezmeškaj už žiadne upozornenie na prašan! Prihlás sa teraz!

Reklama

Reklama

Najobľúbenejšie články

Zobraziť všetko

Taliansko: Top 10 stredísk pre rozžiarené detské očká - ©Deer Valley Resort

Taliansko: Top 10 stredísk pre rozžiarené detské očká

Vieme, že jedným z dôležitých faktorov pri výbere rodinnej lyžiarskej dovolenky s deťmi je široká ponuka aktivít najmä pre drobcov, le... Čítaj viac...

Reklama