Tieto webové stránky používajú cookies. Kliknutím na tlačidlo OK povoľujete ich použitie. Viac informácií tu: Ochrana osobných údajov
Ok
San Martino di Castrozza -Passo Rolle-Primiero a Vanoi, nachádzajúce sa v srdci Dolomitov, ktoré sú známe svojimi kurióznymi mestečkami, pohostinnosťou, a tiež známym národným parkom Paneveggio Natural Park. Všetky tieto veci ho robia niečím viac ako len lyžiarskym areálom.
Lyžiarska oblasť Martino di Castrozza - Passo Rolle má skvelú polohu na juhu lyžiarskeho komplexu Dolomiti Superski, čo jej zaručuje mierne teploty a veľa slnečných dní.
Lyžiarska oblasť ponúka viac ako 60 km zjazdových tratí medzi 1404 metrov a 2357 metrov nadmorskej výšky. Jedinečná krajina má čo ponúknuť lyžiarom všetkých úrovní od začiatočníkov až po skúsených lyžiarov. Perfektné lyžiarske podmienky sú zaistené pomocou 15 snežných diel, ktoré pracujú každý deň. Celkom je tu 23 lyžiarskych vlekov, vrátane dvoch prepojených lanoviek Tognola a Colverde a štvorsedačkovej lanovky na Punta Ces s malou kupolou z plexiskla. Nová lanová dráha Rosetta, s kabínami, ktoré uvezú až 40 osôb, poskytuje prístup k Altopiano dello Pale, čo je pôsobivá náhorná plošina ideálna na výlety na snežniciach i na lyžiach.
Prístup do lyžiarskeho strediska, vrátane Rolle a Cereda je zabezpečený kyvadlovou dopravou zdarma.
V súčasnosti je 95% zjazdoviek pokrytých zasnežovacím systémom, čo zabezpečuje veľmi dobré snehové podmienky.
V Rolle Pass môžete naplno využívať zjazdovky od novembra až do konca apríla a to najmä vďaka nadmorskej výške viac ako 2000 m. Stredisko San Martino funguje väčšinou od decembra až do Veľkej noci.
Mnohé podujatia, exkurzie a kvalitné après-ski robia túto časť Trentino perfektným dovolenkovým miestom.

Upozornenie na prašan

Zobraz všetky upozornenia na prašan

0
Strediská s viac ako 20cm nového snehu za 24 hodín Pozri si, kde snežilo!
Nezmeškaj už žiadne upozornenie na prašan! Prihlás sa teraz!

Reklama

Reklama

Reklama