Tieto webové stránky používajú cookies. Kliknutím na tlačidlo OK povoľujete ich použitie. Viac informácií tu: Ochrana osobných údajov
Ok

Súvisiace regióny: Údolie Gasteiner, Ski Amade, Rakúsko, Salzbursko, Európa

Bad Hofgastein - Skischaukel Schlossalm-Angertal-Stubnerkogel Sezónne permanentky

Ceny sezónnych skipasov Bad Hofgastein - Skischaukel Schlossalm-Angertal-Stubnerkogel

Kto žije nedaleko lyžiarskeho strediska Bad Hofgastein - Skischaukel Schlossalm-Angertal-Stubnerkogel, rozhoduje sa, či si bude kupovať denné skipasy, alebo využije sezónny skipas. S ním môže celú zimu lyžovať, kedy sa mu len zachce. Vždy je to otázka ceny.... Nech už ti sezónny skipas za to stojí, alebo je pre teba príliš drahý, prinášame aktuálne údaje pre Bad Hofgastein - Skischaukel Schlossalm-Angertal-Stubnerkogel a želáme ti - bez ohľadu na to, ktorý skipas si vyberieš - veľa zábavy na snehu.

Bad Hofgastein - Skischaukel Schlossalm-Angertal-Stubnerkogel Sezónne skipasy

Dieťa
(2001- 2010)
Junior
(1998- 2000)
Dospelý
()
Senior
()
€223 €406 €573 €573
Kompletný cenník
Bis 06.12.2016 gelten die Vorverkaufstarife, danach gelten Normaltarife (bei den unten angegebenen Tarifen handelt es sich um Normaltarife)!

Bad Hofgastein - Skischaukel Schlossalm-Angertal-Stubnerkogel: Ceny skipasov na OnTheSnow sa môžu meniť. Pre podrobnejšie informácie o kompletnej ponuke skipasov klikni na Kompletný cenník, alebo kontaktuj priamo stredisko.

Zastupujete lyžiarske stredisko? Chcete upravovať údaje o stredisku na OnTheSnow? Kontaktujte nás!
Kontaktuj nás
Snehové správy a upozornenie na prašan zo strediska Bad Hofgastein - Skischaukel Schlossalm-Angertal-Stubnerkogel priamo do tvojho mailu!

Snehové správy a upozornenie na prašan!

Prihlásením súhlasíš s našimi pravidlami a podmienkami

Reklama

Newsletter

Reklama

Reklama