Tieto webové stránky používajú cookies. Kliknutím na tlačidlo OK povoľujete ich použitie. Viac informácií tu: Ochrana osobných údajov
Ok
Dovolenka strávená na lyžiach v Saas-Fee – Saastal sa vyznačuje pôsobivým výhľadom na hory, ktoré obklopujú región. Budete tu čeliť mnohým horám, ktoré siahajú do výšky 4000 metrov a viac. Zjazdovky vedú do nadmorskej výšky až 3600 metrov.
Lyžiarske strediská Saas-Almagell, Saas-Fee and Saas-Grund ponúkajú mnoho kilometrov zjazdoviek na zjazdové lyžovanie všetkých úrovní náročnosti. Najdlhšia lyžiarska trať tejto oblasti začína v Mittelallalin a smeruje dolu do Saas-Fee, čím pokrýva dĺžku 14 kilometrov a prekonáva výšku 1778 metrov. Vzhľadom na to, že sú zjazdovky v Saas-Fee – Saastal väčšinou situované vo veľkých výškach a orientované na sever, sú považované za veľmi spoľahlivé, čo sa snehu týka.
Počas vašej zimnej dovolenky si môžete vo freestylovom parku Allalin v Saas-Fee – Saastal precvičovať svoje snowboardove alebo lyžiarske kúsky. Je vhodný rovnako pre začiatočníkov , ako aj pre pokročilých lyžiarov. Park ponúka denne upravované kickery, raily,boxy, U-rampu a tiež prechody všetkých tvarov a veľkostí.
Porovnaj podľa:
Názov strediska Recenzie Úplný začiatočník Mierne pokročilý Stredne pokročilý Expert Zjazdovky
Posledná aktualizácia: 5/5
0km 4km 7km 1km 0km/12km
Posledná aktualizácia: 21/9
0km 25km 50km 25km 18km/100km
Posledná aktualizácia: 24/4
0km N/A N/A N/A 0km/35km

Upozornenie na prašan

Zobraz všetky upozornenia na prašan

0
Strediská s viac ako 20cm nového snehu za 24 hodín Pozri si, kde snežilo!
Nezmeškaj už žiadne upozornenie na prašan! Prihlás sa teraz!

Reklama

Reklama

Reklama