Tieto webové stránky používajú cookies. Kliknutím na tlačidlo OK povoľujete ich použitie. Viac informácií tu: Ochrana osobných údajov
Ok
V Pyrenees Orientales sa nachádza týchto 9 lyžiarskych stredísk: Font-Romeu-Pyrénées 2000, Formiguères, Les Angles, Porté-Puymorens, Puyvalador, La Quillane, Cerdagne-Puigmal 2900 a Espace Cambre d'Aze.
Cerdagne-Puigmal si zaslúži svoj prívlastok vysokohorského strediska. Lanovka Montserrat Vás vyvezie až do nadmorskej výšky 2900 m n m, kde sa Vám naskytne krásny panoramatický výhľad na francúzske a španielske Cerdagnes. Je to prírodná rezervácia s dych vyrážajúcimi pohľadmi. Určite oceníte atmosféru divokej prírody v tejto rezervácií. Túto oblasť využijú najmä skúsenejší lyžiari.
Formiguères je synonymom naozajstnej prírody. Tá miestna si zachovala svoj pôvab a autenticitu. V tomto krásnom prostredí si nájdu svoje zjazdový lyžiari, bežecký lyžiari... Užite si unikátny výhľad na Pyreneje.
Les Angles dominuje katalánskym Pyrenejam. Stredisko ponúka veľmi kvalitnú lyžovačku a jeho geografická poloha zaručuje výborné snehové podmienky. Zažijete tu nádherný výhľad na Mount Canigou a jeho zjazdovky priamo až do miestnej dediny.
Po rekonštrukcií vlekov v roku 2006, stredisko Font-Romeu/Pyrénées 2000 pokračuje v expanzii a modernizácii vznikom nových tratí, priestorov určených pre deti, snowparkov a sieťou webkamier. V tomto stredisku, ktoré sa nachádza v prírodnej rezervácií určite využite možnosti na rôzne športy a aktivity.
Stredisko Puyvalador Vás privíta svojim krásnym prostredím. Stredisko je určené pre milovníkov slobody a otvorených zjazdoviek. Puyvalador Vás prekvapí svojimi unikátnymi a panoramatickými zjazdovkami, ktoré sa tiahnu popri borovicových lesoch. Objavte toto jedinečné stredisko, ktoré je veľmi dobre technicky vybavené a to najmä vďaka 63 snehovým delám.
Porte Puymorens je malá dedinka na začiatku Regional Natural Park v katalánskych Pyrenejach na križovatke Andorry (15 km) a Španielska (20 km). Táto oblasť si zachovala svoju dušu horskej dedinky, je lahôdkou pre fanúšikov autentickosti.
Pohorie Cambre d´Aze je miesto určené najmä pre oudoorové aktivity. So svojou rodinou sa môžete tešiť na krásne prírodné prostredie. Dediny Eyne a Saint-Pierre dels Forcats poskytujú všetky špecifické črty života v horách, bohaté architektonické dedičstvo v nádhernej prírode. Toto stredisko ponúka skvelú kombináciu slnečných dní s s prirodzenou snehovou pokrývkou, ktorú posilňujú snehové delá. Umožní Vám vychutnať si rôzne druhy lyžovania a snowboardingu, bez ohľadu na to, či ste začiatočník alebo pokročilý.
Porovnaj podľa:
Názov strediska Recenzie Úplný začiatočník Mierne pokročilý Stredne pokročilý Expert Zjazdovky
Otvorené/Spolu
Posledná aktualizácia: 10/4
15 10 7 9 0/41
Posledná aktualizácia: 30/3
7 5 8 3 0/23
Posledná aktualizácia: 10/4
15 10 7 9 0/41
Posledná aktualizácia: 30/3
3 6 9 1 0/19
Posledná aktualizácia: 20/4
14 9 14 8 0/45
Posledná aktualizácia: 6/4
11 7 11 6 0/35
Posledná aktualizácia: 22/3
6 3 6 2 0/17

Upozornenie na prašan

Zobraz všetky upozornenia na prašan

0
Strediská s viac ako 20cm nového snehu za 24 hodín Pozri si, kde snežilo!
Nezmeškaj už žiadne upozornenie na prašan! Prihlás sa teraz!

Reklama

Reklama

Reklama