Tieto webové stránky používajú cookies. Kliknutím na tlačidlo OK povoľujete ich použitie. Viac informácií tu: Ochrana osobných údajov
Ok
Lyžiarska oblasť Paznaun sa nachádza v západnej časti Tirolska a pozostáva z Galtür, Kappl a See. Paznaun je ohraničená na severe horami Verwall, horami Samnaun a Silvretta na juhu a najvyšší bod je Fluchthorn s 3399 m. Zimná dovolenka v Paznaun sa vyznačuje rozmanitosťou zjazdoviek pred ohromujúcou panorámou Álp.
Galtür ponúka dobré podmienky pre lyžovanie, snowboarding a bežecké lyžovanie. Lyžiarske stredisko Galtür v údolí Paznaun, s najvyššou nadmorskou výškou, je známe pre svoje spoľahlivé snehové podmienky od začiatku decembra do konca apríla. Nachádzajú sa tu snowparky pre snowboardistov a lyžiarov, rovnako ako bežecké trate a zjazdové trate.
Lyžiarsky areál Kappl sa nachádza na slnečnej strane údolia a je obklopený 3000 m vysokými vrcholmi centrálnych Álp. Táto oblasť je známa pre svoju tradičnú atmosféru a okrem lyžovania si môžete aj zasánkovať alebo podniknúť výlet na snežniciach.
Lyžiarske stredisko See, ktoré siaha až do výšky 2450 m je vhodné najmä pre rodiny s deťmi. Svahy sú však vhodné aj pre skúsenejších lyžiarov. K dispozícii je aj snowpark pre snowboardistov a lyžiarov.
Porovnaj podľa:
Názov strediska Recenzie Mierne pokročilý Stredne pokročilý Expert Zjazdovky
Posledná aktualizácia: 24/4
5km 26km 12km 0km/43km
Posledná aktualizácia: 2/5
47km 142km 34km 0km/238km
Posledná aktualizácia: 18/4
26km 6km 5km 0km/42km
Posledná aktualizácia: 5/5
8km 25km 8km 0km/41km

Upozornenie na prašan

Zobraz všetky upozornenia na prašan

0
Strediská s viac ako 20cm nového snehu za 24 hodín Pozri si, kde snežilo!
Nezmeškaj už žiadne upozornenie na prašan! Prihlás sa teraz!

Reklama

Reklama

Reklama