Tieto webové stránky používajú cookies. Kliknutím na tlačidlo OK povoľujete ich použitie. Viac informácií tu: Ochrana osobných údajov
Ok

Ceny sezónnych skipasov Manganui Ski Field

Kto žije nedaleko lyžiarskeho strediska Manganui Ski Field, rozhoduje sa, či si bude kupovať denné skipasy, alebo využije sezónny skipas. S ním môže celú zimu lyžovať, kedy sa mu len zachce. Vždy je to otázka ceny.... Nech už ti sezónny skipas za to stojí, alebo je pre teba príliš drahý, prinášame aktuálne údaje pre Manganui Ski Field a želáme ti - bez ohľadu na to, ktorý skipas si vyberieš - veľa zábavy na snehu.

Manganui Ski Field Sezónne skipasy

Dieťa
()
Junior
()
Dospelý
()
Senior
()
N/A N/A N/A N/A
2017 SMC Membership Rates (unchanged from 2013) There is a one-off entry fee to be paid on joining SMC, in addition to the annual subs. Seasons passes are optional but represent outstanding value for money, especially if purchased at the ‘discounted’ rate. All season passes are due by 31 May 2017. See website for most up-to-date pass pricing.

Manganui Ski Field: Ceny skipasov na OnTheSnow sa môžu meniť. Pre podrobnejšie informácie o kompletnej ponuke skipasov klikni na Kompletný cenník, alebo kontaktuj priamo stredisko.

Zastupujete lyžiarske stredisko? Chcete upravovať údaje o stredisku na OnTheSnow? Kontaktujte nás!
Kontaktuj nás
Snehové správy a upozornenie na prašan zo strediska Manganui Ski Field priamo do tvojho mailu!

Snehové správy a upozornenie na prašan!

Prihlásením súhlasíš s našimi pravidlami a podmienkami

Reklama

Newsletter

Reklama

Reklama