Tieto webové stránky používajú cookies. Kliknutím na tlačidlo OK povoľujete ich použitie. Viac informácií tu: Ochrana osobných údajov
Ok

Jar na horách

Jar na horách

Patríte medzi tých, ktorí nemajú lyžovania nikdy dosť?

Radi lyžujete so slnečnými lúčmi za chrbtom? Využívate jarné zvýhodnené ceny skipasov v lyžiarskych strediskách, ktoré ponúkajú napriek teplejšiemu počasiu stále ešte perfektné snehové podmienky? Potom ste tu správne, milí priaznivci jarnej lyžovačky!

Čím sa odlišuje lyžovanie na ľadovci od jazdy na susednom kopci? A čo od toho môžete očakávať?

Či už patríte k nadšencom, ktorí si so značným predstihom rezervujú na horách svoje obľúbené miesta, alebo nechávate termín odchodu na poslednú chviľu, aby ste mohli optimálne reagovať na aktuálne snehové podmienky a predpoveď počasia, vždy...

Osem tajných tipov, kam v apríli na lyže

Aké sú výhody aprílovej lyžovačky? Predovšetkým dobrá cena, menší počet lyžiarov na svahoch, kratšie rady pri vlekoch a veľa slnka.

Korutánsko: Štyri tipy, kam na lyžiach za slnkom

Korutánsko je mimoriadne bohaté na slnečné lúče. Kde si najlepšie užiť jarnú lyžovačku a aké podujatia sú pre lyžiarov pripravené, sa dozviete v našom článku.

Jar v St Anton: Slnko a sneh za atraktívne ceny!

Pre milovníkov jarného lyžovania pripravilo lyžiarske stredisko St Anton už tradične zaujímavé pobytové balíčky so skipasmi v cene.

Skvelé podmienky v Dolomitoch zvádzajú na jarnú lyžovačku

Vysoko položené juhotirolské strediská ponúkajú stále veľmi dobré snehové podmienky. Odporúčame Klausberg a Speikboden, Plan de Corones, Solda, Maso Corto a Obereggen.

Jar na tirolských ľadovcoch: Sneh, slnko a podujatia

Kým v údoliach už kvitnú prvé kvety, na zjazdovkách piatich tirolských ľadovcov trvá lyžiarska sezóna až do konca mája, a na ľadovci Hintertux dokonca po celý rok! Podmienky na svahoch sú perfektné, snehu je dosť a...

Jarná lyžovačka v Alpbachtal

Tirolské lyžiarske stredisko Ski Juwel Alpbachtal Wildschönau ponúka aj v apríli dobré lyžiarske podmienky tak na upravených zjazdovkách, ako aj v 2 snowparkoch.

6 dobrých nápadov na májovú lyžovačku

Lyžiarska sezóna končí, no vy ešte stále nemáte dosť? Žiadne obavy, aj keď sa väčšina alpských stredísk zatvorí na konci apríla, aj v máji si ešte máte kde zalyžovať! Predstavujeme 6 naozaj dobrých tipov na úspešné...

Reklama

Fotogaléria

Reklama

Reklama