Tieto webové stránky používajú cookies. Kliknutím na tlačidlo OK povoľujete ich použitie. Viac informácií tu: Ochrana osobných údajov
Ok

Novinka zimy 2017/18: Lanovka Dorfbahn Warth v Ski Arlberg

27. Júl 2017 | Skiinfo/OnTheSnow

Správy z regiónu: Rakúsko

Strediská v tomto článku: Warth - Schröcken

Trasa plánovanej novej lanovky Dorfbahn vo Warth am Arlberg - ©Warth-Schröcken

Trasa plánovanej novej lanovky Dorfbahn vo Warth am Arlberg

Copyright: Warth-Schröcken

Rýchlejší a ľahší prístup do lyžiarskej oblasti Ski Arlberg umožní od zimnej sezóny 2017/18 novo vybudovaná lanovka Dorfbahn Warth v rovnomennom vorarlberskom stredisku. Vďaka novej osemmiestnej gondole sa môžu všetci lyžiari a snowboardisti, ktorí sa ubytujú kdekoľvek vo Warthe ľahko a pohodlne dopraviť na zjazdovky bez použitia auta či skibusu.

Zjazdovky smerujúce do centra obce Warth sú navyše po novom vybavené výkonným zasnežovacím systémom, ktorý umožní zabezpečiť čo najlepšie snehové podmienky od decembra do apríla. Vďaka jednomu z najmodernejších zasnežovacích zariadení v Alpách ponúknu lyžiarske terény vo Warthe od lyžiarskej sezóny 2017/18 ešte viac snehu. V prípade nedostatku prírodného snehu bude podklad pre perfektne upravené zjazdovky v Arlbergu vyrábať asi 100 snehových diel.

Vo Warth od zimnej sezóny 2017/18 spustia jedno z najmodernejších zasnežovacích zariadení v Alpách (žlto značné pisty sú zasnežované) - ©Warth-Schröcken

Vo Warth od zimnej sezóny 2017/18 spustia jedno z najmodernejších zasnežovacích zariadení v Alpách (žlto značné pisty sú zasnežované)

Copyright: Warth-Schröcken

Tip pre nelyžiarov: Široké možnosti zimných aktivít mimo zjazdovky rozširuje nová sánkarská dráha a zimné turistické chodníky.

 

Reklama

S predstihom? Na poslednú chvíľu?

Rekordné zjazdovky

Newsletter

OnTheSnow v tvojom mobile
Viac informácií

Reklama

Správy zo zjazdovky

San Pellegrino - Falcade +

pred 103 dňami - San Pellegrino - Falcade.

Zmiešaný 0cm
Kitzsteinhorn - Kaprun +

pred 109 dňami - Kitzsteinhorn - Kaprun.

Prašan
Tignes +

pred 109 dňami - Tignes.

Kitzsteinhorn - Kaprun +

pred 110 dňami - Kitzsteinhorn - Kaprun.

Spevnený prašan 0cm
Adelboden +

pred 111 dňami - Adelboden.

Reklama