Jedinečná možnosť lyžovať na jeden skipas v 25 lyžiarskych strediskách západného Švajčiarska sa v zimnej sezóne 2017/2018 otvorí všetkým, kto si zakúpia sezónny «Magic Pass». Ten lyžiarom sprístupní asi 1000 kilometrov zjazdoviek vrátane tratí v siedmich lyžiarskych rezortoch Vaudských Álp.

Unikátne celosezónne predplatné
25 alpských destinácií z Vaudských Álp, Wallisu, pohoria Jura a z Freiburgu sa spojilo v unikátnom projekte, vďaka ktorému môžu v zimnej sezóne 2017/2018 ponúknuť spoločný celosezónny skipas. Tento «Magic Pass» sprístupní lyžiarom od 1. novembra 2017 do 30. apríla 2018 takmer 1000 kilometrov zjazdových tratí v rozmanitých lyžiarskych strediskách, a to za atraktívnu cenu 359 švajčiarskych frankov (necelých 332 EUR) pre dospelých a 249 švajčiarskych frankov (necelých 230 EUR) pre deti. Táto výnimočná akcia by mala v Švajčiarsku naštartovať nový prístup lyžiarskych destinácií k horskej turistike. Horské strediská sa totižto budú musieť začať snažit, aby sa milovníci zimných športov, ktorí si sezónny skipas kúpia, vracali práve k nim, a tak bude určite vznikať množstvo ďalších atraktívnych príležitostí, ako tráviť voľný čas na horách, či už športovo, alebo relaxačne.

25 na jednu kartu
Magic Pass 2017/2018 je platný v týchto lyžiarskych oblastiach: Anzère – Les Bugnenets-Savagnières – Charmey – Châteaux-D’Oex - Crans-montana – Crêts-du-Puy – Grimentz-Zinal – Glacier 3000 – Jaun – La Berra – Les Diablerets – Les Paccots – Les Marécottes – Leysin – Les Mosses – La Lécherette – Mayen de Conthey – Moléson – Ovronnaz – Nax – Rathvel – Schwarzsee – St-Luc/Chandolin – Tramelan – Vercorin – Villars-Gryon.

Kto má o tento sezónny skipas záujem, mal by sa ponáhlať: Aktuálna cena 359 švajčiarskych frankov totiž platí iba do vypredania zásob a ďalej sa bude postupne navyšovať. Predpredaj sa končí 30. septembra 2017.

Predpredaj prebieha na stránke: www.magicpass.ch