DEMÄNOVSKÁ DOLINA (20. marec 2017) – Celosezónny skipass Šikovná sezónka na budúcu zimnú sezónu 2017/18 prichádza do lyžiarskych stredísk oveľa skôr ako po minulé roky. S predplatným vo forme zálohy si lyžiari tento rok užívajú lyžovačku od 20. marca do konca apríla len za 49 eur.

K dispozícii sú ešte stále veľmi dobré snehové podmienky v najlepších slovenských strediskách – v Jasnej, v Tatranskej Lomnici a na Štrbskom Plese. Zvyšný doplatok celosezónneho skipasu si lyžiar dokúpi online na jeseň cez www.gopass.sk. Cena Šikovnej sezónky je najvýhodnejšia práve teraz. Zároveň sa od dnes menia cenníky jarnej lyžovačky, kedy na 1-dňovom skipase ušetria lyžiari v Jasnej 7 eur a vo Vysokých Tatrách 5 eur.

 

„Šikovný lyžiar vie, že jarným predpredajom celosezónneho skipasu s názvom Šikovná sezónka ušetrí na svojej lyžovačke v budúcej lyžiarskej sezóne 2017/18 až 401 eur. Lyžiari majú možnosť lyžovať tento rok už od 20. marca do konca apríla neobmedzene len za 49 eur, zvyšných 150 eur na celosezónny skipas doplatia na jeseň. Šikovné predplatné je výhodné aj pre príležitostných lyžiarov, ktorí chcú lyžovať za výhodnú cenu. K Šikovnej sezónke sme spustili aj predpredaj Šikovného aquapasu do liptovských aquaparkov Tatralandia a Gino Paradise Bešeňová a takisto aj Šikovnú výpožičku so špičkovou lyžiarskou výbavou. Keďže vernostný a zákaznícky program GOPASS je medzinárodný, naši sezonkári majú možnosť lyžovať so Šikovnou sezónkou aj v najznámejšom českom skiareáli Špindlerův Mlýn s výhodným 50 eurovým doplatkom na jeseň. Novinkou pre tento rok, bude šikovný doplatok na lyžovačku v poľskom stredisku Szczyrk“, vysvetlil Michal Beňo, obchodný riaditeľ TMR pre horské strediská, vodné a zábavné parky na Slovensku a v Poľsku.  

➽ Čo musíte urobiť?

✔ Navštívte v období 20.3. – 30.4.2017 e-shop www.gopass.sk
✔ Pokiaľ ešte nie ste členom vernostného programu GOPASS, zaregistrujte sa zadarmo
✔ Predplaťte si túto výhodnú celosezónnu permanentku za 49 €
✔ Už po tomto kroku môžete na tento skipas lyžovať do konca zimnej sezóny 2016/17
✔ Následne budete v priebehu septembra a októbra 2017 emailom vyzvaní na doplatenie čiastky 150€, čím si zadovážite celosezónny skipas na zimnú sezónu 2017/18, dovedna len za 199€

 

 

Podrobne k cenovým variáciám Šikovných ponúk TU. S príchodom jari sa roztápajú aj ceny jarnej lyžovačky v tatranských strediskách. Ceny 1-dňových skipasov oproti hlavnej sezóne idú dole v najväčšom lyžiarskom stredisku Jasná Nízke Tatry od dnešného dňa o 7 eur a vo Vysokých Tatrách o 5 eur na 1-dňovom skipase zakúpenom na pokladni. Podmienky na jarnú lyžovačku sú v Jasnej veľmi dobré, na zjazdovkách je od 30-60 cm snehu. Na svahoch v Tatranskej Lomnici je od 50-130 cm snehu a na Štrbskom Plese je od 80-100 cm snehu a podmienky na lyžovanie sú tiež veľmi dobré. Od dnešného dňa sa začína aj pravidelná jarná technická údržba na pozemnej lanovke zo Starého Smokovca na Hrebienok. Bližšie informácie o prevádzke a technických údržbách lanoviek a vlekov vo Vysokých Tatrách TU.