Čo je PARK SNOW Card?

Produkt PARK SNOW Card je v našom stredisku známy už z predchádzajúcich sezón.  Hostia ho poznajú prostredníctvom bezplatnej zľavovej karty, ktorú obdržali v partnerskom ubytovacom zariadení, pokiaľ sa ubytovali aspoň na 2 noci. Vzhľadom na zvyšovanie atraktivity ponúkaných služieb, resp. zliav, ktoré môže hosť využívať prostredníctvom tejto karty bude v tejto sezóne vydanie karty spoplatnené sumou 2,20 EUR. Ostatné podmienky zostávajú nezmenené a hostia môžu kartu využívať ako doposiaľ. Dôležitou zmenou je re-dizajn vizuálu pobytovej karty, ktorý je vyslovene zimný. Bonusom spolu s kartou je klasická poštová pohľadnica, ktorú môže hosť zaslať alebo si ponechať ako suvenír.

 

Najatraktívnejšie zľavy, ktoré hosť získava s kartou:

- zľavy na  3-dňový a 6-dňový skipas v stredisku PARK SNOW Donovaly

- zľavy v požičovniach lyžiarskeho & snowboardového výstroja, lyžiarskych a snowb. školách, aquaparkoch

- ďalšie zľavy a ostatné výhody bližšie opísané na webovej stránke www.parksnow.sk

 

PARK SNOW Card je kľúčom k získaniu plnohodnotného zážitku z dovolenky strávenej na Donovaloch,  ale aj u mnohých našich partnerov po celom Slovensku.

Ako získať kartu hosťa - PARK SNOW Card?

                Pobytovú kartu hosťa so všetkými jej výhodami získate na základe objednávky u svojho ubytovateľa pred príchodom do strediska. Samotnú kartu si prevezmete buď na recepcii zariadenia alebo v infocentre. Cena pobytovej karty je 2,20 EUR (vrátane DPH). Podmienkou jej získania je, že sa ubytujete minimálne na 2 noci v partnerskom zariadení. Samozrejme, každý hosť (nad 6 rokov) dostane svoju vlastnú kartu, takže jej výhody si môže užívať naozaj každý! Ďalej získate kartu automaticky zdarma pri zakúpení sezónneho lístka do lyžiarskeho strediska PARK SNOW Donovaly a treťou možnosťou je, že si ju zakúpite priamo v stredisku, v miestnom infocentre za cenu 3,90 EUR (vrátane DPH).

Ako funguje karta hosťa - PARK SNOW Card?

Jednoducho -  hosť kartu nosí stále so sebou a u našich partnerov - akceptačných miestach sa ňou preukáže a využíva jej výhody pri čerpaní skvelých zliav! Každý partner akceptujúci PARK SNOW Card má svoju prevádzku označenú nálepkou. Zoznam akceptačných miest bude priebežne aktualizovaný a bude dostupný na www.parksnow.sk.