Tieto webové stránky používajú cookies. Kliknutím na tlačidlo OK povoľujete ich použitie. Viac informácií tu: Ochrana osobných údajov
Ok
Lienzer Dolomiten niesú skutočne súčasťou Dolomitov, pretože patria do pohoria Drau. Sú priamo spojené so slávnym pohorím a ich horská panoráma je podobne impozantná. Lyžiarske oblasti Zettersfeld a Hochstein majú vždy dobré snehové podmienky a priam skvele upravené zjazdovky. Veľká sieť tratí na bežecké lyžovanie sa tiahne priamo v Lienzer Talboden, a tiež v priľahlých údoliach.
Ak sa rozhodnete stráviť zimnú dovolenku v Lienzer Dolomiten, môžete si vybrať lyžiarske stredisko vhodné pre Vás. Lyžiarske stredisko Zettersfeld je vhodné najmä pre rodiny s deťmi. Zjazdovky sú určené predovšetkým pre začiatočníkov. Na druhej strane lyžiarske stredisko Hochstein je vhodnejšie pre skúsených lyžiarov, pretože zjazdovky sú tu náročné.
Veľká sieť tratí na bežecké lyžovanie sa tiahne priamo v Lienzer Talboden a tiež v priľahlých údoliach. Ak sa rozhodnete stráviť zimnú dovolenku v Lienzer Dolomiten, môžete si vybrať lyžiarske stredisko vhodné pre Vás. Lyžiarske stredisko Zettersfeld je vhodné najmä pre rodiny s deťmi. Zjazdovky sú je vhodné predovšetkým pre začiatočníkov. Na druhej strane lyžiarske stredisko Hochstein je vhodnejšie pre skúsených lyžiarov, pretože zjazdovky sú tu náročné.

Upozornenie na prašan

Zobraz všetky upozornenia na prašan

0
Strediská s viac ako 20cm nového snehu za 24 hodín Pozri si, kde snežilo!
Nezmeškaj už žiadne upozornenie na prašan! Prihlás sa teraz!

Reklama

Reklama

Reklama