Tieto webové stránky používajú cookies. Kliknutím na tlačidlo OK povoľujete ich použitie. Viac informácií tu: Ochrana osobných údajov
Ok
Lyžiarske strediská Risoul a Vars sa nachádzajú v juhovýchodnej časti Francúzska. Zdieľajú spoločné smrekovcové lesy, ktoré sú obklopené radom ohromujúcich vrcholkov hôr. Toto spojenie je dokonalé pre lyžiarov, ktorí túžia po širokých, rýchlych zjazdovkách a ktorí sú pripravení do boja s horou. La Foret Blanche sa nachádza v srdci Guillestrois. To je skutočné horské lyžiarske stredisko, ktoré možno nazvať domovom pre všetkých milovníkov snehu, ktorí milujú potenciál tohto strediska.
Lyžiarska oblasť La Foret Blanche (Biely les):
Sľubný názov pre ilustráciu jednej z najkrajších lyžiarskych oblastí v južných francúzskych Alpách. Radosť z lyžovania alebo snowboardovania v tomto stredisku je jednoducho úžasná. Chladné a suché podnebie zachováva kvalitnú snehovú pokrývku. Sneženia sú krátke, ale silné a nechávajú tak dostatok priestoru pre krásne slnečné dni.
Maximálna čakacia doba: 5 minút!
S nedávnymi úpravami lyžiarskych vlekov, boli čakacie doby na vleky značne znížené. Čakacie doby v Risoul boli znížené natoľko, že ani v hlavnej sezóne nebudete čakať na vlek viac ako 10 minút. Po úpravách sa zmenšili rady na vleky o viac než polovicu. Schválenie tohto systému prebratého zo Spojených štátov a Kanady urobilo proti všetkým očakávaniam divy!
Základné fakty ...
52 vlekov vám sprístupní 185 km dokonale upravovaných zjazdoviek (19 zelených, 46 modrých, 35 červených, 10 čiernych) v lyžiarskej oblasti Foret Blanche. 32 vlekov, 18 sedačkových lanoviek, 1 lanovka a 1 gondola umožňujú lyžiarom prístup ku všetkým častiam areálu, vrátane slalomu Stadium a oblasti mimo zjazdoviek.

Upozornenie na prašan

Zobraz všetky upozornenia na prašan

0
Strediská s viac ako 20cm nového snehu za 24 hodín Pozri si, kde snežilo!
Nezmeškaj už žiadne upozornenie na prašan! Prihlás sa teraz!

Reklama

Reklama

Najobľúbenejšie články

Zobraziť všetko

TOP 10 francúzskych stredísk ideálnych pre začiatočníkov

TOP 10 francúzskych stredísk ideálnych pre začiatočníkov

Lyžiarske strediská neváhajú zaistiť lyžiarskym nováčikom bezpečné a pokojné plochy, ktoré im umožnia v pohode objavovať potešenie z l... Čítaj viac...

Reklama