Tieto webové stránky používajú cookies. Kliknutím na tlačidlo OK povoľujete ich použitie. Viac informácií tu: Ochrana osobných údajov
Ok
Lyžiarska oblasť Klostertal sa tiahne od Arlberg do Buldenz v rakúskom štáte Vorarlberg. Arlberg je známe vďaka svojej dlhej histórii v oblasti zimných športov. Veľký počet zjazdoviek s hlbokým snehom radia túto oblasť medzi jednu z najlepších pre freeriderov v Alpách. Nekonečné zjazdovky a veľký počet vlekov Vám spríjemnia zimnú dovolenku v Klostertal. Pre začínajúcich lyžiarov je k dispozícii veľa lyžiarskych škôl s dobre vyškolenými inštruktormi.
Lyžiarske stredisko Lech Zürs vystupuje ako jedno z najpopulárnejších stredísk v Alpách s veľmi spoľahlivými snehovými podmienkami. Priemerne tu nasneží až 7 metrov za sezónu a navyše väčšina zjazdoviek je pokrytých zasnežovacím systémom. Ak prídete lyžovať do Lech Zürs, môžete si vybrať spomedzi mnohých zjazdoviek všetkých stupňov obtiažnosti v nadmorskej výške od 1300 m do 2800 m.
V nadmorskej výške 2300 m sa nachádza lyžiarsky areál Sonnenkopf. Je vhodný nielen pre rodiny s deťmi. Vďaka spoľahlivým snehovým podmienkam je tiež ideálny pre freeriderov.
Porovnaj podľa:
Názov strediska Recenzie Mierne pokročilý Stredne pokročilý Expert Zjazdovky
Posledná aktualizácia: 13/9
130km 122km 51km 0km/303km
Posledná aktualizácia: 17/4
12km 17km 1km 0km/31km

Upozornenie na prašan

Zobraz všetky upozornenia na prašan

0
Strediská s viac ako 20cm nového snehu za 24 hodín Pozri si, kde snežilo!
Nezmeškaj už žiadne upozornenie na prašan! Prihlás sa teraz!

Reklama

Reklama

Reklama