Tieto webové stránky používajú cookies. Kliknutím na tlačidlo OK povoľujete ich použitie. Viac informácií tu: Ochrana osobných údajov
Ok
Keď strávite vašu zimnú dovolenku v regióne Jungfrau, čakajú na vás zjazdovky od tých ľahkých pre rodiny s deťmi až po tie náročnejšie pre profesionálov. Dĺžky zjazdoviek v údolí sa pohybujú v rozmedzí od 6 do 12 km a v prípade potreby môžu byť zasnežované technickým snehom. Lyžiarsky areál je dobre známy vďaka svojmu náročnému svahu Lauberhornabfahrt. V Mürren-Schilthorn, najvyššie položenom areáli v Berner Oberland (1650 – 3000 m.n.m.), sú zvyčajne až do jari dobré snehové podmienky. Ak hľadáte výzvu, môžete vyskúšať 12 kilometrov dlhú čiernu zjazdovku „Inferno“, ktorej prevýšenie je takmer 2000 m.
Región Jungfrau je pre snowboardistov zaujímavý nielen pre svoje svahy, ale nachádzajú sa tu aj 2 snowparky- Grindelwald-First a Mürren-Schilthorn. Možnosti pre bežkárov sú trochu obmedzené. Špecialitou regiónu Jungfrau je zliezanie ľadovca (ice climbing). Vďaka obrovskému množstvu zamrznutých vodopádov je táto oblasť na to ideálna. Ľahko prístupné sú aj pôsobivé ľadové sochy.

Upozornenie na prašan

Zobraz všetky upozornenia na prašan

0
Strediská s viac ako 20cm nového snehu za 24 hodín Pozri si, kde snežilo!
Nezmeškaj už žiadne upozornenie na prašan! Prihlás sa teraz!

Reklama

Reklama

Reklama