Tieto webové stránky používajú cookies. Kliknutím na tlačidlo OK povoľujete ich použitie. Viac informácií tu: Ochrana osobných údajov
Ok
Medzinárodné prepojenie medzi La Thuile a francúzskym lyžiarskym strediskom La Rosière robia lyžiarske stredisko Espace San Bernardo unikátnym.
S jedným skipassom sa Vám sprístupní až 150 km zjazdoviek s 38 vlekmi, s celkovou kapacitou 58.000 osôb/hod. Espace San Bernardo je jedným z najväčších medzinárodných stredísk v Európe, skladajúce sa z La Thuile (Valley of Aosta, Taliansko) a La Rosiere (Val d'Isere, Francúzsko).
Okrem zjazdového lyžovania je možné si vychutnať mnoho ďalších aktivít počas celého roka. Je to napríklad bežecké lyžovanie, heliskiing, horská cyklistika, turistika, jazda na koňoch, horolezectvo a mnoho ďalšieho.
Milovníci lyžovania tu nájdu mnoho skvele pripravených zjazdoviek od novembra do apríla, a to vďaka polohe Espace San Bernardo v nadmorskej výške od 1441 do 2700 m n m. K dobrým snehovým podmienkam prispieva aj takmer 400 snežných diel.

Upozornenie na prašan

Zobraz všetky upozornenia na prašan

0
Strediská s viac ako 20cm nového snehu za 24 hodín Pozri si, kde snežilo!
Nezmeškaj už žiadne upozornenie na prašan! Prihlás sa teraz!

Reklama

Reklama

Reklama