Tieto webové stránky používajú cookies. Kliknutím na tlačidlo OK povoľujete ich použitie. Viac informácií tu: Ochrana osobných údajov
Ok

Súvisiace regióny: Connecticut, New England, Boston, Severná Amerika, USA

Ski Sundown Sezónne permanentky

Ceny sezónnych skipasov Ski Sundown

Kto žije nedaleko lyžiarskeho strediska Ski Sundown, rozhoduje sa, či si bude kupovať denné skipasy, alebo využije sezónny skipas. S ním môže celú zimu lyžovať, kedy sa mu len zachce. Vždy je to otázka ceny.... Nech už ti sezónny skipas za to stojí, alebo je pre teba príliš drahý, prinášame aktuálne údaje pre Ski Sundown a želáme ti - bez ohľadu na to, ktorý skipas si vyberieš - veľa zábavy na snehu.

Ski Sundown Sezónne skipasy

Dieťa
(4-6)
Junior
(7-14)
Dospelý
(15-69)
Senior
(70+)
US$175 US$475 US$525 US$99
Kompletný cenník
These prices are for 2016/2017 season passes. Buy your pass now and ski free for the rest of the 2015/2016 season! Plus 10% Connecticut Admissions Tax. Visit skisundown.com for information and pricing for our Mid-Week 12 pack (less than $25 a visit), and our Savings Card that delivers discounts every time you ski!

Ski Sundown: Ceny skipasov na OnTheSnow sa môžu meniť. Pre podrobnejšie informácie o kompletnej ponuke skipasov klikni na Kompletný cenník, alebo kontaktuj priamo stredisko.

Zastupujete lyžiarske stredisko? Chcete upravovať údaje o stredisku na OnTheSnow? Kontaktujte nás!
Kontaktuj nás
Snehové správy a upozornenie na prašan zo strediska Ski Sundown priamo do tvojho mailu!

Snehové správy a upozornenie na prašan!

Prihlásením súhlasíš s našimi pravidlami a podmienkami

Reklama

Newsletter

Reklama

Reklama