Tieto webové stránky používajú cookies. Kliknutím na tlačidlo OK povoľujete ich použitie. Viac informácií tu: Ochrana osobných údajov
Ok

Súvisiace regióny: Austrália, Victoria, Oceania, Južná pologuľa

Mt. Buller Sezónne permanentky

Ceny sezónnych skipasov Mt. Buller

Kto žije nedaleko lyžiarskeho strediska Mt. Buller, rozhoduje sa, či si bude kupovať denné skipasy, alebo využije sezónny skipas. S ním môže celú zimu lyžovať, kedy sa mu len zachce. Vždy je to otázka ceny.... Nech už ti sezónny skipas za to stojí, alebo je pre teba príliš drahý, prinášame aktuálne údaje pre Mt. Buller a želáme ti - bez ohľadu na to, ktorý skipas si vyberieš - veľa zábavy na snehu.

Mt. Buller Sezónne skipasy

Dieťa
()
Junior
()
Dospelý
()
Senior
()
N/A UAD779 UAD1549 N/A
The Mt Buller Season Membership costs $1,499 for adults and $749 for school kids and seniors. The Lazy Bird Special is available from 28 January 2016 at just $1,199 for Adults and $649 for Kids – that’s children right through to Year 12. This offer ends on 27th April 2016 so be quick and grab your 2016 Season Membership now.

Mt. Buller: Ceny skipasov na OnTheSnow sa môžu meniť. Pre podrobnejšie informácie o kompletnej ponuke skipasov klikni na Kompletný cenník, alebo kontaktuj priamo stredisko.

Zastupujete lyžiarske stredisko? Chcete upravovať údaje o stredisku na OnTheSnow? Kontaktujte nás!
Kontaktuj nás
Snehové správy a upozornenie na prašan zo strediska Mt. Buller priamo do tvojho mailu!

Snehové správy a upozornenie na prašan!

Prihlásením súhlasíš s našimi pravidlami a podmienkami

Reklama

Newsletter

Reklama

Reklama