Tieto webové stránky používajú cookies. Kliknutím na tlačidlo OK povoľujete ich použitie. Viac informácií tu: Ochrana osobných údajov
Ok
Oblasť Arlberg je známa veľmi dobre upravenými zjazdovkami a spoľahlivými snehovými podmienkami. Moderné vleky a lanovky Vám zaručia lyžovačku na najvyššej úrovni s ohľadom na bezpečnosť a pohodlie. Športové výzvy na vás čakajú na strmých svahoch alebo v hlbokom snehu mimo zjazdoviek. Ďalej sa tu nachádzajú aj snowparky a pretekárske zjazdovky. Anton am Arlberg je medzinárodne známe lyžiarske stredisko. Celkové podmienky pre mimoriadne zimné prázdniny sú perfektné.
Lyžiarsky areál v nadmorskej výške 1304 m až 2811 m zaručuje spoľahlivé snehové podmienky. Dlhé zjazdovky, početné vleky a lanovky sú tiež pôsobivé. Niekoľko snehových diel v lyžiarskom stredisku je pripravených zachovať dobré snehové podmienky za všetkých okolností.
Útulné horské chaty sú rozptýlené po celej lyžiarskej oblasti. Anton am Arlberg je tiež slávny pre svoj nočný život. Diskotéky, krčmy a bary lemujú ulice, takže o après-ski je kráľovsky postarané.
Porovnaj podľa:
Názov strediska Recenzie Mierne pokročilý Stredne pokročilý Expert Zjazdovky
Posledná aktualizácia: 13/9
130km 122km 51km 0km/303km
Posledná aktualizácia: 24/4
131km 123km 51km 0km/305km
Posledná aktualizácia: 24/4
131km 123km 51km 0km/305km

Upozornenie na prašan

Zobraz všetky upozornenia na prašan

0
Strediská s viac ako 20cm nového snehu za 24 hodín Pozri si, kde snežilo!
Nezmeškaj už žiadne upozornenie na prašan! Prihlás sa teraz!

Reklama

Reklama

Reklama